Polskie lato: idealne na wesele pod namiotem!

Po powrocie ze Szkocji do Polski, byłam wniebowzięta. Mimo iż na Wyspach byłam w lipcu, nie było tam dnia podczas dwutygodniowego pobytu by nie padał deszcz. Gdy wróciłam stwierdziłam, że nasza polska pogoda jest wspaniała i że chciałabym wziąć ślub w plenerze.

Gdzie wynająć namiot weselny na lato 2018?

wynajem namiotów weselnych latemKrzysiek wcale nie oponował, wręcz przeciwnie – przyznał, że jest to ciekawy pomysł. Catering, namiot weselny i orkiestra to kwestie do załatwienia. Ślub planowaliśmy na lato, więc nie było przeciwwskazań. Orkiestrze zapewne nie robiło to różnicy, gdzie będzie grać. Namiot wynająć taki, by dawał schronienie w razie deszczu. Na pogodę, nie mieliśmy żadnego wpływu, ale oboje z narzeczonym jesteśmy optymistami. Jeśli tylko huragan nie porwie nam namiotu to wszystko musi się udać. Ciekawa byłam, jak popularny jest wynajem namiotów weselnych latem, oczywiście. Zimą podejrzewam, że nikt ślubu w plenerze nie bierze. Zresztą, co to za przyjemność? Mnie, jak i większości ludzi zależało na pięknym słońcu, przewiewnym klimacie, braku zaduchu w sali i oryginalności. Boso na trawie na własnym ślubie? Nawet o tym nie marzyłam. Zorientowałam się w firmach, które wynajmują namioty i dałam znać Krzyśkowi. Nie chcieliśmy się sugerować tylko ceną. Żadne wesele nie jest małym wydatkiem, ale nie o to chodzi. Wesele to wydarzenie na całe życie, a przynajmniej jest takie w zamyśle dużej części osób. Tym bardziej jeśli jest to ślub w plenerze. Kwieciście przybrany pawilon weselny miał być zachwycający.

Jak się później okazało, taki namiot jest całkiem nieźle wyposażony, a nawet o tym nie wiedziałam. Mogło lać, wiać czy być prażące słońce, a ja postanowiłam sobie, że ten dzień będzie najpiękniejszym w moim życiu. Z tyłu głowy miałam przekonanie, że tak naprawdę nic w tym dniu nie jest ważniejsze niż nasze wzajemnie, gorące uczucie.