Pomoc w aranżacji naszego lokalu

Zakładając działalność usługową, musimy przemyśleć jak będzie wyglądało wnętrze, do którego będziemy zapraszali klientów. W zależności do prowadzonego interesu, musi być ono profesjonalne, klimatyczne, designerskie. Nie zawsze sami mamy pomysł na wystrój naszego lokalu, czasem niezbędne jest skorzystanie z pomocy specjalistów z pracowni projektowej.

Etapy projektowania wnętrz dla firm

projektowanie wnętrz krakówJeśli chcemy otworzyć lokal gastronomiczny, oprócz smacznego jedzenia, musimy również przyciągnąć uwagę klienta ciekawym wystrojem. Najlepiej jeśli jest on niepowtarzalny i zgodny z jedną tematyką, jednocześnie przytulny i zachęcający do wejścia i spędzenia w nim czasu. W branży projektowej napotkać można wielu firm oferujących projektowanie wnętrz kraków na potrzeby usługowe. Najlepiej znaleźć biuro projektowe, które jednocześnie zajmie się wykonaniem całego remontu. Projektanci najpierw wysłuchają naszych pomysłów, zadadzą kilka pytań o nasz gust, ulubione kolory, zainteresowania, dania serwowane w lokalu. Następnie zabiorą się za inwentaryzację pomieszczenia. Pomiar ścian, sprawdzenie instalacji, drzwi, okien. Wszystko to udokumentowane zostaje na zdjęciach. Na tej podstawie projektant przygotowuje kilka projektów do wyboru. Po wstępnej akceptacji przez klienta jednego z projektów, pracownia projektowa tworzy wizualizację 3D, dzięki czemu łatwiej jest nam wyobrazić sobie nasz nowy lokal. Następnie specjaliści przechodzą do realizacji założeń projektu. Najlepiej jeśli pracownia posiada własną ekipę budowlaną, możemy wtedy pominąć etap szukania wykonawców.

Profesjonaliści postarają się dobrać materiały najlepszej jakości w stosunkowo dobrej cenie. Odpowiednia stylistyka i dobrane dodatki stworzą niepowtarzalne wnętrze, zachęcające klientów do wejścia.