Pomysły na ślubną sesję zdjęciową

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego nie ma par, które nie chciałyby mieć z tego dnia pamiętaki w postaci zdjęć. Jednak obecnie nie wystarczy wziąć tylko dobrego fotografa, stanąć przed obiektywem i dać zrobić sobie kilka fotografii w kościele i na weselu. Teraz modne są nietypowe sesje zdjęciowe. 

Sesja zdjęciowa w plenerze i nie tylko

sesja zdjęciowa bydgoszczWiele osób na tło sesji zdjęciowej wybiera motywy, które kojarzą się z ich zainteresowaniem, miejscem zamieszkania, charakterem. Najczęstszym plenerem ślubnych fotografii jest panorama miasta. W Polsce istnieje wiele urokliwych miast, jedne nowoczesne jak np. Warszawa inne jak Toruń zabytkowe, przenoszące do dawnej epoki. Każde miasto ma swój urok i obfituje w miejsca godne sfotografowania. Często młode małżeństwa w swoją sesję ślubną wplatają swoje pasje i zainteresowania jak np. jazda konna, zabytkowe auto, które wynajęli by pojechać do ślubu, motocykle itd. Ciekawym pomysłem zdecydowanie jest sesja ślubna pod wodą. Przy obecnej technologii i zaawansowanym sprzętem fotografów oraz ich ogromnej kreatywności istnieje możliwość wykonania zdjęć parze młodej w różnych pozach pod wodą, skacząc na spadochronie, na dachach budynków itd. W tym temacie na chwilę obecną nie ma praktycznie żadnych ograniczęń. Są też takie pary, które najlepiej czują się zaś w sesji zdjęciowej w zielonym plenerze i jako tło fotografii wybierają zielone zakątki, górskie widoki, nadmorską plażę, lasy, łąki itp. Ciekawym pomysłem wydaje się także zamiast fotografa wykonanie zdjęć w fotobudce. Dzięki temu otrzymujemy mnóstwo małych drobnych zdjęć, z których można wykonać interesujący kolaż.

Warto też pomyśleć o jakiś fajnych akcesoriach, które urozmaicą serię zdjęć w fotobudce, bądź zaangażować do nich najbliższych. Pomysłów jest mnóstwo, aby odnaleźć własny warto kierować się tym co nas interesuje, w czym czujemy się dobrze, co sprawia nam przyjemniość, a na pewno zdjęcia wyjdą niesamowicie.

Sprawdź mojabudka.pl ofertę