Poszukiwania domu pogrzebowego w Warszawie

Nigdy nie spodziewałabym się tego, że moja córka zginie w tragicznym wypadku samochodowym. Tego dnia, jak co dzień wyszła do szkoły. Kilka godzin później mogłam tylko żałować, że nie odprowadziłam jej pod samą bramę budynku. Teraz miałam jej już nigdy nie odprowadzić. Zostało mi już tylko zorganizowanie dla niej ceremonii pogrzebowej.

Znalazłam bardzo dobry dom pogrzebowy w Warszawie

domy pogrzebowe na terenie warszawyPoczątkowo nie wiedziałam od czego mam zacząć. Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie załatwiałam formalności związanych ze śmiercią kogoś bliskiego. Tutaj było o tyle ciężej, że chodziło o dziecko. Dowiedziałam się, że w pierwszej kolejności powinnam wybrać odpowiedni dom pogrzebowy. Pracownicy takiego miejsca pomogą mi i odciążą z wielu formalności do załatwienia, dzięki czemu będę mogła skupić się na tym co najważniejsze. Od sąsiadki dowiedziałam się, jakie są najlepsze domy pogrzebowe na terenie Warszawy. Do jednego z nich zdecydowałam się udać, jak najszybciej. Było to bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Organizowali oni ceremonie pogrzebowe zarówno na terenie Warszawy, jak i najbliższych okolic. Wiele osób polecało ich usługi, ponieważ oferowali oni tradycyjne pochówki, a także kremację zwłok. Ponieważ ciało mojego dziecka było zmasakrowane przez ciężarówkę, kremacja okazała się bardzo dobrym i zalecanym rozwiązaniem.

Na miejscu trafiłam na bardzo dobrych i empatycznych pracowników, którzy od razu wszystko mi wytłumaczyli. Dowiedziałam się, jakie formalności i w jakich urzędach będę musiała załatwić do czasu pogrzebu. Dałam im także upoważnienie do odbioru z kostnicy ciała zmarłego dziecka. Dzięki temu to oni zajęli się przygotowaniem zwłok do kremacji oraz przewiezieniem urny z prochami na cmentarza, gdzie miała ona zostać pochowana.