Poszukiwania serwisu drukarki HP

Jakiś czas temu kupiłem bardzo dobrą drukarkę HP. Niestety, po pewnym czasie popsuła się ona. Wiedziałem, że jest jeszcze na gwarancji i powinienem oddać ją do serwisu, żeby sprawdzili oni co się stało, i jak można to naprawić. Postanowiłem nie zwlekać i jeszcze tego samego dnia zabrałem się za poszukiwania odpowiedniego miejsca, gdzie mogłem oddać urządzenie do sprawdzenia.

Gdzie w Łodzi znajdę serwis drukarek HP?

znany serwis drukarek hp - łódźCałe szczęście nie miałem z tym problemu. Bardzo szybko znalazłem znany serwis drukarek HP – Łódź to miejscowość na terenie której się on znajdował. Zajmowali się oni stricte drukarkami tej marki i zatrudniali najlepszych specjalistów, którzy doskonale znali się na takim sprzęcie. Można było u nich skorzystać z naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej. Mieli bardzo szybkie terminy i zapewniali, że drobne usterki naprawiają w jeden dzień, a jeśli potrzebna jest wymiana jakichś części robią to maksymalnie w trzy dni robocze. Na miejscu mają oryginalne części zamienne tej firmy, dlatego nie muszą ich ściągać z magazynów, co znacznie przyśpiesza naprawę. Zadzwoniłem na podany na ich stronie internetowej numer i dowiedziałem się, że mogę przyjść ze swoją drukarką nawet jeszcze dzisiaj. Ponieważ na co dzień dużo drukowałem i zależało mi na czasie, tak właśnie zrobiłem. Na miejscu serwisant od razu sprawdził sprzęt i powiedział, że uszkodził się podajnik papieru.

Wobec tego zdecydowałem się pozostawić sprzęt do naprawy. Usłyszałem także, że drukarka jutro powinna być gotowa do odbioru. Będzie to naprawa na gwarancji, dlatego nie będę musiał nic dodatkowo płacić. Dzień później odebrałem sprawną, działającą i w dodatku wyczyszczoną drukarkę. Byłem bardzo zadowolony z faktu, że udało mi się trafić do tego autoryzowanego serwisu drukarek.