Potrzebowałam pomocy dobrego architekta

Jakiś czas temu zaczęłam zastanawiać się nad wybudowaniem własnego domu. Miałam odziedziczoną po rodzicach działkę budowlaną. Przez kilka lat stała ona pusta, ponieważ nie miałam czasu się tym zająć. Teraz w końcu zdecydowałam się to zmienić. Najpierw jednak musiałam znaleźć kogoś, kto zaprojektowałby dla mnie taki budynek i przynajmniej częściowo wycenił budowę domu.

Znalazłam dobrego architekta z Wieliczki

architekt z wieliczkiZależało mi oczywiście na tym, aby była to kompetentna i wykształcona osoba. Całe szczęście nie musiałam długo szukać, ponieważ z pomocą przyszedł mi mój przyjaciel. Polecił mi on osobę, z której usług sam kiedyś korzystał i był bardzo zadowolony. Był to znany i dobry architekt z Wieliczki. Swoje biuro architektoniczne prowadził on już od dłuższego czasu na terenie tej miejscowości i miał wiele udanych projektów wykonanych w tym mieście, popartych świetnymi referencjami i opiniami klientów. W dodatku przyjaciel zapewnił mnie, że ma on szybkie terminy i naprawdę preferencyjny cennik usług, które wykonuje. Zachęcona takimi pozytywnymi opiniami, zdecydowałam się skorzystać z jego usług. Zadzwoniłam na podany przez przyjaciela numer telefonu i jeszcze tego samego dnia umówiłam się z architektem na spotkanie. Od razu powiedziałam mu jaka jest moja wizja domu, a także przekazałam wszystkie dokumenty związane z planem zagospodarowania przestrzennego.

Było to ważne, ponieważ dzięki temu mógł on bardzo szybko zrealizować dla mnie piękny projekt nieruchomości, którą z pewnością uzyskałaby wszystkie pozwolenia na budowę, niezbędne do tego, aby móc zacząć budowę w rzeczywistości. Byłam bardzo zadowolona z tego architekta. Okazał się on naprawdę bardzo dobrym fachowcem, który przygotował dla mnie świetny projekt domu, w którym już wkrótce miałam zamieszkać.