Potrzebowałam wysokiej jakości kopert

Od niedawna prowadzę własny biznes. To taka branża, w której muszę wysyłać swoim klientom dużo dokumentów i różnych newsletterów pocztą. Ostatnio rozmawiałem z pracownikiem działu marketingu na temat tego w jaki sposób możemy pracować nad wizerunkiem firmy. Zaproponował mi on, abyśmy od teraz pakowali całą naszą korespondencję w specjalne, spersonalizowane koperty firmowe.

Zalety wysokiej jakości kopert firmowych

wysokiej jakości koperty firmoweUznałam, że jest to naprawdę bardzo dobry pomysł. Wobec tego musiałam znaleźć miejsce, gdzie będę mogła takie koperty w odpowiednim formacie zamówić. Nie okazało się to trudne. Bardzo szybko udało mi się znaleźć sklep, który oferował między innymi wysokiej jakości koperty firmowe. W ich ofercie można było znaleźć koperty o różnych formatach, w tym koperty C6, C5, B6 oraz najbardziej mi potrzebne koperty C4, które odpowiadały formatowi A4. Od razu zdecydowałam się zamówić tam tanie koperty z nadrukowanym firmowym logo po jednej stronie. Zdecydowałam się od razu na duży zapas kopert, ponieważ wiedziałam, że i tak się one nie zmarnują, a dzięki temu, że składałam duże zamówienie mogłam liczyć na niską cenę za jedną kopertę oraz darmową dostawę kurierem na wskazany adres. Już wkrótce przekonałam się, że to było bardzo dobre posunięcie, nie tylko pod względem marketingowym. Zamówione przeze mnie koperty były po prostu niezwykle wysokojakościowe.

Bardzo dużym ułatwieniem było dla mnie to, że posiadały one pasek samoprzylepny. Dzięki temu dokładne zaklejanie kopert w taki sposób, aby nikt niepowołany nie mógł ich otworzyć podczas transportu było niezwykle łatwe. Papier z którego zostały one wykonane był niezwykle solidny i gruby. Dodatkowo posiadały one zafoliowane okienko, co ułatwiało mi również ich adresowanie i przyspieszało pakowanie dokumentów.