Poznaję na imprezie zespół na wesele

Znajoma załatwiła mi robotę kelnerki na weselu, które było organizowane w hotelu we Wrocławiu. Jest ona liderką i decyduje i kadrze. Dzięki znajomości udało mi się dostać tę pracę i zarobić sporo pieniędzy.

Zespół na wesele zrobił wrażenie

zespół na wesele Był tam zespół na wesele, który pochodził z Opola i liczył sobie siedem osób. Każdy członek zespołu grał na innym instrumencie a wokal był przepiękny! Byłam pod ogromnym wrażeniem i sama chciałabym mieć taki doskonały zespół na wesele z Opola u siebie. Obsługa stolików była bardzo prosta a goście nie byli wymagający. Na bieżąco obsługiwałyśmy wszystkich gości. Zespół muzyczny miał swój osobny stolik, którego obsługa przypadła właśnie mi. Poznałam lidera tego zespołu, który okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem. Jego zespół na wesele grywa od pięciu lat i są często zapraszani na różne imprezy. W przerwach bardzo dużo rozmawialiśmy i dowiedziałam się kiedy powstał ten zespół muzyczny oraz skąd pochodzą jej członkowie. Lider, który prowadzi ten zespół na wesele od dziecka interesował się muzyką i już wtedy wiedział, że w przyszłości założy własny zespół muzyczny. To jest nie tylko zespół na wesele, ponieważ grają na różnych imprezach, które są bardzo często organizowane czy to w Opolu czy też we Wrocławiu. Bardzo mi ten chłopak zaimponował, ponieważ z pasją robi to co lubi i widać, że jego zespół muzyczny jest bardzo zgrany i profesjonalny. Pod koniec wesela wymieniliśmy się numerami telefonów, aby podtrzymać znajomość. To pierwszy zespół muzyczny, który poznałam i byłam z tego bardzo zadowolona.

W domu od razu o wszystkim opowiedziałam swojej młodszej siostrze. Niebawem ma osiemnaste urodziny i chciałaby, żeby zespół muzyczny zagrał na jej imprezie. Zagadam Piotra, może się zgodzi przyjechać jak będą mieli wolny termin w tym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *