konferencje

Praca audytora w hotelach a konferencje

Jako audytor pracuję od dłuższego czasu, niemniej nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się przebywać w tak dobrym hotelu, jak ten z mojego ostatniego zlecenia. Moja praca pomimo tego, że jest znacznie ciekawsza niż praca na produkcji czy w jakichś prostych usługach, to niewątpliwie mimo wszystko pozostaje pracą rutynową.

Konferencje doskonale zorganizowane

konferencjePraktycznie przy każdej wizycie w danym hotelu najpierw wchodzę jako zwykły gość i w ten sposób spędzam cały dzień. Udaję nieco bardziej irytującego niż w rzeczywistości jestem i sprawdzam reakcje obsługi na to, i na różne dziwne, niecodzienne prośby. Po pierwszym dniu, mając już zrobione notatki, w których to mazurski hotel jest oceniany pod setką względów, przedstawiam się obsłudze i wchodzę na zaplecze. Z zaskoczenia oglądam pomieszczenia kuchenne i sale konferencyjne. W tym przypadku nie znalazłem najmniejszych nawet nieprawidłowości – najlepsza organizacja konferencji na Mazurach były przeprowadzane doskonale, z dbałością o najmniejsze detale i w dodatku przepisy BHP były przestrzegane praktycznie w każdym calu. Nie dziwne, że konferencje na Mazurach są tak popularne, jeśli każdy hotel w tym regionie tak bardzo dba o klientów i tak poważnie podchodzi do kwestii przepisów. Nie tylko zresztą konferencje stały na wysokim poziomie – również usługi SPA były przeprowadzane z najwyższą dbałością o szczegóły, co pozwalało sprawić, że klienci czuli się jak w siódmym niebie. Hotel ten wypadł praktycznie idealnie – zawsze staram się znaleźć jakąś słabą stronę, by ktoś nie pomyślał, że jestem stronniczy, ale po raz pierwszy miałem z tym prawdziwy problem.

Hotel był doskonały – zostawiłem notatki w niezmienionej formie i tak też pozwoliłem się z nimi zapoznać dyrektorowi hotelu. Był zachwycony wynikiem – powiedział, że od dziś wszyscy pracownicy dostają premie i podwyżki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *