Kołdry hotelowe

Praca na stażu w hotelu i kołdry hotelowe

Moim marzeniem od zawsze była praca w hotelu na recepcji. Jestem miła, więc wesoło witałabym gości i rozmawiała z nimi. Lubię kontakt z ludźmi. Dlatego, gdy udało mi się dostać staż w hotelu, to byłam tym bardzo przejęta. Hotelik był mały i okazało się, że miałam być nie tylko recepcjonistką, ale i pokojówką.

Kołdry hotelowe – musiałam je czyścić

Kołdry hoteloweWszystko dlatego, że obiekt był bardzo niewielkich rozmiarów. Więc oprócz tego, że obsługiwałam gości, to czyściłam kołdry hotelowe i robiłam różne prace porządkowe. Miałam dodatkowy klucz do każdego pokoju, i jak gość opuszczał pokój, to zajmowałam się sprzątaniem. Wymieniałam ręczniki reklamowe , musiało być to robione praktycznie codziennie, gdy w pokojach byli goście. Higiena i czystość byłą tu stawiana na pierwszym miejscu. Niczego nie można było pominąć. Te ręczniki z haftem bardzo mi się podobały. W taki elegancki sposób reklamuje się nasz hotelik. No ale nie tylko ręczniki hotelowe były tu ładne. Wszystko było schludne i zadbane, mimo tego, że hotel był mały, to został zaprojektowany w takim stylu, że ludzie przyjeżdżali do nas, a nie do jakichś wielkich hoteli. Szkoda, że jestem tu tylko na stażu na jakiś czas, bo chętnie zostałabym na dłużej. To świetna okazja, żeby zdobyć doświadczenie chociażby, ale przyznam, że ten czas spędzony na stażu tak mi się podobał, i tak się przyzwyczaiłam, że jak będę musiała opuścić to miejsce, to na pewno będzie mi go brakować. Może uda się jakimś cudem na stałe mnie przyjąć?

Kto wie, trzeba będzie pokombinować, może szefowa mnie doceni i zatrudni na cały etat. Bo staram się bardzo i wszystko dokładnie czyszczę już od samego rana. No i 12 godzin codziennie tu jestem, więc tak jakby połowa dnia mi tu mija. Więc jak się miałam nie przyzwyczaić, nie chcę stąd odchodzić do innego miejsca.

kołdry hotelowe jak i ręczniki do hoteli można zamówić na http://pamavi.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *