Przepiękna pamiątka w postaci fotografii ciążowej

W naszym życiu zdarzają się takie chwile, które wywracają je do góry nogami. Bezapelacyjnie taką chwilą jest wiadomość o zajściu w ciąże. Dla każdej kobiety jest to zarówno ogromna radość, jak i niesamowite wyzwanie, któremu staramy podołać najlepiej, jak potrafimy.

Wspaniałe i kreatywne zdjęcia ciążowe 

kreatywna fotografia ciążowa w ŁodziPoczątkowo nie mogłam uwierzyć w to, że widzę dwa paski na teście ciążowym. Wiele razy słyszałam od koleżanek, jak długo starały się o swoje dzieciaki, a tymczasem w naszym małżeństwie udało się za pierwszym razem! Tym bardziej w późniejszym okresie bardzo ucieszyła mnie wiadomość od ginekologa, że mój synek rozwija się całkowicie prawidłowo. Cała promieniałam szczęściem i trzeba przyznać, że ciąża znacznie dodała mi urody. Pewnego dnia przeglądając różne oferty internetowe z wyprawkami dla maluchów znaleźliśmy z mężem sesję zdjęciową szczęśliwej pary na której kobieta była w ciąży. Stwierdziliśmy, że tego typu zdjęcia mogą być wspaniałą pamiątką, dlatego czym prędzej umówiliśmy się na podobną sesję u mojego ulubionego fotografa w Łodzi. Na planie była niesamowicie przyjazna atmosfera i widać było, że zarówno my, jak i fotograf świetnie bawimy się dzięki zdjęciom. Artysta był bardzo pomysłowy i dopasował sesję pod płeć dziecka. Do zdjęć pozowałam z malutkim kapeluszem położonym na moim ciążowym brzuchu i doklejonymi do niego wąsami, albo np. z ogromnym napisem o treści „godny tronu następca”. Nie sądziłam, że kreatywna fotografia ciążowa w Łodzi może przynieść, aż tyle zabawy i radości.

Efekty współpracy z fotografem były naprawdę urocze i zabawne fotografie, które postanowiliśmy z mężem wywołać w większym formacie i zawiesić w pokoju naszego przyszłego dzidziusia. Bardzo się cieszę, że wykonaliśmy tego typu sesję zdjęciową, ponieważ takie fotografie pełnią rolę nie tylko pamiątkową, ale także dekoracyjną.