blaty kuchenne

Przetarg na blaty kuchenne

U nas w Warszawie został wybudowany nowy hotel, którego właścicielem jest jakiś facet z Lublina. W sumie prace remontowe już się kończą i zostało tylko wyposażenie tego hotelu. Od znajomej wiem, że będzie tam ogromna kuchnia wraz z jadalnią a właściciel hotelu planuje zorganizować przetarg dla firm, które oferują meble.

Będę brać udział w przetargu na meble kuchenne?

blaty kuchenneWiedziałam, że może to być dla mnie złoty strzał, dlatego na bieżąco śledziłam poczynania tego biznesmena. W końcu pojawiła się informacja o przetargu. Będę mogła zaoferować swoje blaty corian, które na pewno idealnie się sprawdzą. Skoro jest to jeden z lepszych hoteli, to musi mieć równie dobre blaty kuchenne. Zapoznałam się ze szczegółami przetargu i okazało się, że mają być blaty kuchenne co mnie ucieszyło oraz szafy wnękowe, które również są produkowane w moim przedsiębiorstwie. Miałam wrażenie, że ten przetarg jest dedykowany specjalnie dla mnie, bo moje szafy wnękowe idealnie sprawdzą się w takim hotelu. W gruncie rzeczy, to nigdy nie brałam udziału w żadnym przetargu i nawet nie miałam pojęcia jak się za to zabrać. O pomoc poprosiłam mojego pracownika marketingu. Ma się zorientować i zgłosić naszą firmę do tego przetargu. Kazałam mu informować mnie na bieżąco o poczynaniach, ponieważ chciałam być w temacie. Wiem, że moje szafy wnękowe mają ogromną szansę na wygranie targu. Mam dobre produkty i jestem w stanie zaoferować jedne z najniższych cen. Przeliczyłam wszystko uważnie i nawet jak zaoferuję najniższą cenę, to sporo na tym zarobię. Blaty kuchenne również mogę zgłosić po niższej cenie i nie będzie to miało wpływu na kondycję finansową w moim przedsiębiorstwie.

Mam nadzieję, że Jan wszystko załatwi w terminie. Przetarg, z tego co wyczytałam będzie w przyszłym miesiącu. Już nie mogę się doczekać.

Czytaj więcej na: http://www.axstone.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *