Przyczepki firmy Qeridoo

Rodzice, którzy lubią jeździć na rowerach, nie muszą rezygnować ze swojej pasji, kiedy pojawiają się dzieci. Obecnie na rynku mamy nowoczesny sprzęt, w którym można wozić nawet niemowlaki bez obawy o ich bezpieczeństwo.

Co posiadają przyczepki rowerowe Qeridoo Sportex 1?

przyczepka rowerowa qeridoo sportex 1Aby zabrać ze sobą dziecko na rower, mamy do wybory specjalne foteliki zakładane na bagażnik nad tylnym kołem lub wygodne przyczepki. Zdecydowanie lepsze jest drugie rozwiązanie, bo maluch ma dużo miejsca i jest zabezpieczony z każdej strony. Najlepszą na rynku jest przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1, która posiada lekki, aluminiowy stelaż o opływowych kształtach, dzięki czemu nie stawia ona dużego oporu w trakcie jazdy. Przyczepka spełnia aż trzy funkcje, może być wózkiem biegowym, spacerowym i przyczepką do roweru. Posiada trzy koła, z czego przednie jest demontowane na specjalny dyszel rowerowy, którym mocujemy ją do roweru. Może się ono obracać o trzysta sześćdziesiąt stopni wokół własnej osi, przez co łatwo jest kierować przyczepką w trakcie biegania, czy spacerowania. Tylne koła są pompowane i zostały wyposażone w nożny, tarczowy hamulec, który znacznie skraca drogę hamowania. Za plecami dziecka znajduje się składana rączka do trzymania przyczepki Qeridoo. Dla komfortu dziecka, siedzisko zostało wyłożone specjalną, dopasowującą się do kształtu ciała piankę. Zagłówek zapewnia optymalne podparcie główki i może być dowolnie regulowane, dzięki czemu zmieści się w środku dziecko w przedziale wiekowym od roku do sześciu lat.

W modelu Qeridoo Sportex 1 możemy zamontować specjalny fotelik dla niemowląt, które nie potrafią jeszcze siedzieć. Duże okna, otwór wejściowy wykonany z folii, pozwalają dzieciom w trakcie jazdy wszystko oglądać bez wychodzenia z przyczepki.