Mariusz Niespokojny

Prezes, Redaktor

Mariusz od najmłodszych lat interesował się dziennikarstwem. Już w szkole podstawowej redagował teksty do pism szkolnych. Zawsze uwielbiał fantastykę i dzieła A. Sabkowskiego. Jako 17 latek napisał kilka opowiadań o wymyślonej przez siebie postaci z uniwersum serii książek i opowiadań „Wiedźmin”. Stworzył on postać „Vincenta”, który choć nie związany z sagą Sapkowskiego doskonale oddawała „wiedźmiński klimat”. Mariusz zdobył sporo pozytywnych opinii od czytelników, w których skład wchodzili również fani prozy Sapkowskiego. Jego niezwykłe umiejętności pozwalają mu się wczuć w dany temat i doskonale go opisać.

Ewelina Kaczmarek

Redaktor

Ewelina należy do niezwykłej grupy osób, które uwielbiają kończyć to co zaczęli. Cecha ta sprawia, że każdy opisywany przez nią temat jest rzetelny i w pełni opisany. Ewelina interesuje się wszystkim co nowego dzieje się na świecie. Jej rozległa wiedza na temat relacji na świecie niezwykle pomaga w redagowaniu tekstów o najnowszych wydarzeniach. „Nie ważne ile człowiek wie, tylko ważne jest to, że wie gdzie tej wiedzy szukać” Cytat ten idealnie opisuje Ewelinę, ponieważ nie ma drugiej tak obeznanej kobiety. 

Paweł Szymański

Redaktor

Jedno z największych zaskoczeń naszej redakcji. Paweł od urodzenia interesował się sportem. Brał udział w wielu zawodach, lecz największe osiągnięcia posiadał w piłce nożnej. Był czynnym zawodnikiem kilku klubów piłkarskich. Niestety z powodu kontuzji na pewien czas musiał rozstać się z grą. W czasie rehabilitacji odkrył inny ze swoich talentów, a mianowicie niezwykłą umiejętność opisywania wydarzeń sportowych. Z uwagi na fakt, że Paweł brak udział w wielu dyscyplinach potrafi bardzo rzetelnie opisywać wydarzenia ze świata sportu. W chwili obecnej Paweł bierze zarówno udział w sporcie jak i publikowaniu postów na naszym blogu.

Laura Nowacka

Redaktor

Profesjonalistka w swojej dziedzinie. Laura zajmuje się wszelkimi tematami związanymi z modą i kosmetykami. Ukończyła ona z wyróżnieniem studia z dziedziny publicystyki oraz makijażu. uwielbia poznawać nowości ze świata mody oraz make-up. Zajmuje się porównywaniem oraz recenzją wielu produktów. Jej głównym celem jest znajdowanie rozwiązań łączących w sobie wysoką jakość i niską cenę. Sprawnie porusza się po wielu portalach oraz wie co jest obecnie w modzie. W naszej redakcji krąży powiedzenie, że jak nie wiesz w co się ubrać to musisz spytać Laury. Jak współpracować to tylko z najlepszymi.