Rent a car w Gdańsku

Miałem dość pilną awarię mojego samochodu dostawczego, który wykorzystuję na co dzień do przewożenia paczek dla klientów. Stałem więc dzisiaj przed trudnym wyborem, czy skorzystać z oferty samochodów dostawczych w leasingu, czy może skorzystać z wypożyczalni samochodów dostawczych, która funkcjonuje na rynku.

Wynajem większego auta

Rent a car gdansk

Jeśli chodzi o tę drugą możliwość, nie miałem tutaj zbyt dużego doświadczenia, dlatego postanowiłem pojechać do jednej firmy z moim pracownikiem, który podobno specjalizował się w wynajmowaniu różnych samochodów i na pewno bardzo dokładnie mi wszystko wyjaśni. Początkowo chciałem zobaczyć w ogóle, jak to wygląda, dlatego chciałem wynająć samochód dostawczy na kilka tygodni, aby zobaczyć, czy w ogóle mi się podoba. Po przedstawieniu umowy dokładnie się w nią wczytałem i nie było żadnych zapisów np. o limicie kilometrów, co mnie bardzo ucieszyło, gdyż słyszałem, że taka praktyka jest na porządku dziennym. Rent a car gdansk bardzo jasno przedstawia warunki, na które mogłem się zdecydować, jednak wiedziałem, że mam również inne możliwości. Jak tylko cena mi się nie spodoba będę mógł wynająć samochód dostawczy w zupełnie innej firmie, tym bardziej, że praktycznie każda wypożyczalnia samochodowa opiera swoją ofertę na tych samych modelach samochodów, a jedyną różnicą będzie ich stan techniczny oraz wizualny. Co do stanu wizualnego nie miałem praktycznie żadnego zapotrzebowania, bardziej chodziło mi o stan techniczny czyli to, co znajduje się w środku samochodu.

Oczekiwałem, że wynajęty samochód będzie przede wszystkim bezawaryjny, dzięki czemu nie będę miał żadnej przerwy w działaniu mojego biznesu, a moi pracownicy podobnie jak ja będą mogli codziennie rozwozić paczki, jak robili to do tej pory. Patrząc z perspektywy czasu wypożyczalnie samochodów była bardzo dobrym pomysłem.