okna pcv

Sąsiad zamontował okna pcv

Ostatnio musieliśmy się mierzyć ze sporymi hałasami. Okazało się, że sąsiad robił remont. Zajął mu on chyba z tydzień albo i dłużej. Codziennie zza ściany dobiegały do nas hałasy.

Okna pcv w Katowic i hałaśliwy remont

okna pcvDawno tak bardzo się nie zmęczyliśmy samym przebywaniem w domu. Nie można było wypocząć ani nic zrobić. Zebranie myśli stało się niemożliwością. Co dzień dolatywał do nas dźwięk wiertarki albo innego urządzenia. Zdzierane były tapety, wiercone dziury. Jakiś robotnik na balkonie sączył piwo w przerwie. Może dlatego tyle czasu się to ciągnęło. Zakończyło się na tym, że wymieniane były okna. Niby nic takiego, ale spowodowało to wytworzenie sporej ilości gruzu, którego, obawiałam się, nie sprzątną potem. Na szczęście jednak nasze obawy okazały się nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością. Trzeba jednak przyznać, że rumor przy tych wszystkich remontach był straszny. Kiedyś jak mieszkałam w Wodzisławiu z rodzicami, też raz tak było, że przez dłuższy czas nie mogłam się skupić na lekcjach, które były zadane do domu. Obecnie w Katowicach miałam powtórkę z rozrywki. Tyle, że nie miałam już zadań domowych, ale chętnie zrobiłabym coś dla mojej firmy. Teraz sąsiad montował te okna pcv katowice i na szczęście wtedy już się skończyło. Nagle zrobiło się tak cicho we dnie w okolicy, że aż odzwyczaiłam się od tego, a przecież trwało to nie aż tak długo. Miło było jednak wrócić do normalności.

Cieszę się, że takie remonty nie zdarzają się często, choć wiadomo, że jest to konieczność. Nie mam więc za złe sąsiadowi, bo może my też kiedyś będziemy coś remontować.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *