siatka na krety

Siatka na krety była sprzedawana

Od lat pracuję jako przedstawiciel handlowy. Tak naprawdę to na początku nie wiedziałem czy ta praca jest dla mnie i chciałem zrezygnować.

Siatka na krety to obiekt sprzedaży

siatka na kretyDopiero po jakiś dwóch miesiącach zacząłem uzyskiwać jakieś wyniki i szef dał mi ostatnią szansę. Chciałem z nimi współpracować, ponieważ oferowano mi stałą umowę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Moim głównym obiektem sprzedaży była siatka na krety. Ja jako doświadczony handlowiec musiałem znaleźć grupę docelową. W tym przypadku najbardziej odpowiadali mi mieszkańcy domków jednorodzinnych dbający o swoje piękne ogrody. Taka zwykła siatka przeciw kretom nie była droga i dawała im znaczne korzyści. Moim zdaniem warto było im zainwestować w właśnie takie rozwiązanie. Dodatkowym atutem dla mnie było dobre podejście do klienta. Dzięki temu zyskałem naprawdę dużo. Potrafiłem odnaleźć się w każdej sytuacji i zachowywać się przy tym nie zwykle poprawnie. Kolejny kryzys miałem wtedy gdy do naszej produkcji weszła siatka cieniująca. Na nią miałem nie zwykle mało zainteresowanych osób. Musiałem wybitnie szukać jakiegoś dobrego rozwiązania. Na szczęście mój problem wcale nie był tak długi i ten produkt bardzo szybko zniknął. Najszybciej zawsze schodziła siatka na ptaki. Różne osoby, które dawniej stwierdziły, że zainwestują w drzewka czereśni lub wiśni panicznie walczyli ze szpakami. Te ptaki były nie zwykle szybkie i skutecznie zajmowały się zjadaniem owoców.

Ja jako przedstawiciel handlowy nie zwykle skutecznie polecałem taki produkt. Było to dla mnie ważne, ponieważ wiedziałem, że sprzedaję komuś coś naprawdę przydatnego i nikt nie pożałuje tej decyzji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *