pościel dziecięca

Sklep z pościelą dziecięcą

Moja koleżanka pracuje w sklepie dla niemowląt. W sumie cieszę się, że pracuje tam ktoś znajomy. W sumie gdy tylko w rodzinie ma przyjść na świat dziecko to wiem gdzie mogę iść na zakupy.

Jaką pościel dziecięca wybrać?

pościel dziecięcaKoleżanka zawsze świetnie mi doradzi zresztą nie raz dzwoniła do mnie gdy akurat w sklepie była jakaś promocja i dzięki temu kupiłam zakupy dużo taniej. W sumie sklep ten mieści się w drugiej części miasta i nie mam tam blisko. Jednak zakupów takich nie robię przecież zbyt często. Ostatnio w ciąży była moja kuzynka i w sumie zadzwoniła do mnie koleżanka, że są u niej dość duże przeceny na pościele dziecięce. Stwierdziłam, że mogę pojechać do sklepu i kupić już coś dla maleństwa. Po prostu prezent z okazji narodzin trochę poczeka. Zresztą skoro miałam dość dużo zaoszczędzić to warto. Pojechałam do sklepu i koleżanka pokazała mi co mają w promocji. Była to pościel dla dzieci 140×200 czyli taka w sam raz dla maluszka. Taka pościel niemowlęca do łóżeczka w standardowej cenie to naprawdę nie jest mały wydatek. W sumie producent pościeli tej, którą koleżanka mi pokazywała był z Polski także to bardzo dobrze. Podobno właśnie dla takich maluszków najlepiej gdy jest producent krajowy, po prostu wiadomo, że została wyprodukowana w odpowiedni sposób. W Polsce bowiem są przestrzegane bardzo rygorystyczne procedury co do wyrobu rzeczy dla dzieci. W sumie ta tania pościel dziecięca była naprawdę bardzo ładna. Miałam naprawdę ogromny problem by wybrać coś odpowiedniego wśród tak wielu wzorów. Do każdej pościeli był też ochraniacz do łóżeczka,który był gratis.

Zdecydowałam się w końcu na różową pościel z szarymi uśmiechniętymi sówkami. I do tego także ochraniacz z sówkami. Byłam bardzo zadowolona z zakupów. W sumie parę miesięcy jeszcze prezent będzie musiał poczekać w domu, ale przynajmniej później nie będę musiała kupować czegoś na ostatnią chwilę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *