Skorzystaliśmy z psychoterapii rodzinnej

Kilka lat temu wyszłam za mąż bardziej z rozsądku i z konieczności, aniżeli z miłości. Co prawda w międzyczasie jakieś uczucie między mną, a małżonkiem się pojawiło, ja jednak cały czas miałam wrażenie, że czegoś w naszej rodzinie brakuje. W końcu porozmawiałam na ten temat z moim mężem i oboje, zgodnie doszliśmy do wniosku, że przydałaby się nam psychoterapia rodzinna.

Poszukiwania sprawdzonej psychoterapii rodzinnej

sprawdzona rodzinna psychoterapia w krakowieByła nam potrzebna sprawdzona rodzinna psychoterapia w Krakowie. Z polecania mojej koleżanki udało nam się trafić do bardzo dobrej psychoterapeutki, która przyjmowała w Krakowie już od wielu lat. Prowadziła swój własny gabinet, gdzie można było skorzystać z porady terapeutycznej zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Ta psychoterapeutka miała wieloletnie doświadczenie w terapii rodzin i par. Świetnie znała się na swojej pracy, co było widać w opiniach jej pacjentów. Wiele osób chwaliło ją za zaangażowanie i szybkie terminy, dzięki którym można było naprawdę szybko uzyskać należytą pomoc. Zachęceni takimi informacjami, zdecydowaliśmy się zapisać na konsultacje z nią. W umówionym dniu, punktualnie zjawiliśmy się w gabinecie i zostaliśmy przyjęci niemal natychmiast. Gabinet ten znajdował się w reprezentatywnej, dobrze skomunikowanej części Krakowa, dlatego nie mieliśmy problemów z tym, żeby tam dojechać.

Psychoterapia, na którą się zdecydowaliśmy okazała się naprawdę skuteczna. Była dosyć intensywna, co bardzo nam się spodobało. Podczas terapii przepracowaliśmy wiele naszych problemów, które nagromadziły się przez lata, a co jeszcze ważniejsze poznaliśmy nowe metody rozwiązywania konfliktów oraz radzenia sobie z emocjami, co okazało się bardzo ważne na przyszłość. Teraz żyje nam się o wiele lepiej.