Skuteczne zabezpieczenie telefonu przed upadkiem

Ogromna ilość pokrowców na rynku pozwala nam dopasować idealne etui zarówno do naszego poczucia estetyki, jak i do potrzeb. Niektórym z nas wystarczy tradycyjny i gumowy case, inni wolą coś bardziej eleganckiego do pracy, a jeszcze inni potrzebują pokrowca, który zda swój egzamin w bardziej wymagających warunkach. 

Różnorodne pokrowce na telefon

pokrowiec na telefonCzęść z nas chcąc nacieszyć się widokiem nowego telefonu rezygnuje z zakupu etui lub też odkłada je na potem. Tymczasem o wypadek nie trudno nawet, jeżeli nasz telefon był bardzo drogi i jest pokryty odpornym szkłem. Wystarczy bowiem, że upadnie nam na nierówny chodnik, czy uderzymy nim o jakiś kant, a nieszczęście gotowe. Dlatego warto zabezpieczyć się kupując pokrowiec na telefon zwłaszcza, że te potrafią być naprawdę bardzo tanie i dodatkowo mogą nawet zwiększyć walory estetyczne naszego smartphona. Jeżeli tylko nie pracujemy na budowie lub w miejscu w którym nasz telefon jest szczególnie narażony na upadek na przykład z wysokości to do jego zabezpieczenia wystarczy nam zwykły, gumowy case. Takie etui sprawi, że telefon po pierwsze będzie zamortyzowany w momencie, jeśli o coś uderzy, a po drugie istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że w ogóle wypadnie nam z rąk biorąc pod uwagę fakt z jakiego materiału jest wykonany taki case. Dzisiejsze telefony są niezwykle cienkie i coraz więcej modeli też pokryte zostaje szkłem z obu stron, co niestety sprzyja ich wyślizgiwaniu się.

Pracując w bardziej niebezpiecznych dla telefonu miejscach warto zakupić pancerną obudowę, która ma dodatkowe wzmocnienia na rogach lub po boku telefonu. Są to obudowy, które doskonale zdają swój egzamin, gdy pracujemy na przykład na budowie. Jeżeli chcemy coś bardziej eleganckiego, co będzie ładnie pasowało na przykład w zestawieniu z garniturem, wówczas możemy zakupić skórzane etui.