Sprzedaję drzwi szklane i kabiny stałemu klientowi

Dzisiaj pojawił się u mnie w biurze klient, który robi u nas zakupy przed świętami. Organizowaliśmy wówczas przeceny i klient zakupił sporo materiałów. Z klientem znamy się od lat. Jest deweloperem i często do swoich zleceń zakupuje u nas towary.

Drzwi szklane spełniające wymogi

drzwi szklaneKabiny prysznicowe na wymiar zostały zamontowane już w hotelu poza miejscowością Wrocław. Drzwi szklane, które sprzedajemy są zamawiane od dostawcy, który jest bardzo znany na rynku. Jego produkty są docenianie przez klientów i specjalistów. Dzisiaj w sklepie pojawił się klient,który jest naszym stałym klientem. Często zakupuje u nas towary. Drzwi szklane zamawia do swoich różnych miejsc, które buduj. Są to hotele, pensjonaty czy domki letniskowe. Poza drzwiami klient zakupił kabiny prysznicowe na wymiar, które zostaną zamontowane w hotelu nad morzem i w górach. Hotele te mają być ekskluzywne i wyposażenie ma być wysokiej jakości. Szklane balustrady zamawiał u nas już nie raz. Nidy nie mieliśmy od żadnego klienta żadnych skarg. Nasze produkty są najwyższej jakości dlatego staramy się je dokładnie sprawdzać. Producent, z którym współpracujemy od lat zatrudnia najlepszych pracowników, którzy są specjalistami w swojej pracy. Produkty, które wytwarzają takie jak profesjonalnie wykonane drzwi szklane we Wrocławiu czy balustrady spełniają wszystkie normy i wymogi. Są bezpieczne i trwałe. Klient, który zakupił u nas drzwi szklane i balustrady posiada u nas kartę stałego klienta. Karta pozwala mu na uzyskanie dobrych rabatów. Rabaty są aktualne i obowiązują także w trakcie wyprzedaży. Kabiny prysznicowe na wymiar są dostosowane do pomieszczeń.

Szklarz, którego zatrudniamy się tym zajmuje i za to odpowiada. Każda usługa musi być profesjonalnie wykonywana. Staramy się zapewniać najlepszą obsługę żeby klienci do nas zawsze wracali.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *