Świetna alternatywa dla tradycyjnego liftingu

Określenie liftingu może większości z nas kojarzyć się z bolesnymi operacjami plastycznymi, które nie dość, że wymagają od nas powrotu do zdrowia, to w dodatku ich efekty nie zawsze idą w parze z oczekiwaniami. Obecnie jednak lifting nabrał zupełnie innego wyrazu za sprawą nowoczesnych zabiegów, które w sposób zgodny z naturą przywracają nam młodzieńczy wygląd.

Czym jest mezoterapia igłowa?

mezoterapia igłowa w warszawieCałe szczęście dawno już minęły czasy w których chcąc odmłodzić wygląd naszej twarzy jedyne, co mogliśmy zrobić to udać się do kliniki medycyny estetycznej w celu zapisania się na operację polegającą na sztucznym naciąganiu skóry przy pomocy skalpela. Wszyscy chyba kojarzymy efekty takiego liftingu, które nie zawsze prezentują się naturalnie, a już na pewno nie są w pełni zdrowe dla naszego organizmu. Dlatego tak wielkie uznanie zdobywa od wielu lat mezoterapia igłowa W Warszawie możemy zapisać się w jednej z najlepszych klinik w Polsce właśnie na taki zabieg będący zupełnie nowym wymiarem liftingu. Podczas mezoterapii nasza skóra twarzy jest nakłuwana specjalnym urządzeniem, jednakże nakłucia te są mikroskopijne co sprawia, że zabieg jest dla nas całkowicie bezbolesny. Same nakłucia pobudzają nasze ciało do produkcji kolagenu i elastyny pozytywnie wpływających na poprawienie jej jędrności. Dzięki temu działaniu za sprawą mezoterapii możemy także zniwelować widoczność naszych blizn.

Podczas przeprowadzania tego zabiegu oprócz samych stymulujących skórę nakłóć, dostarczany jest także pod nią specjalny koktajl witaminowy, który dobiera się indywidualnie do potrzeb pacjenta. Witaminy te mają na celu odżywić naszą skórę i pomóc się jej regenerować. Warto także wspomnieć o tym, że oprócz zniwelowania widoczności blizn, czy poprawienia jędrności skóry, dzięki mezoterapii możemy także pozbyć się napięć mięśniowych, a także cellulitu.