Świętokrzyskie aranżacje – schody z kamienia, metalu, drewna

Mam czworo rodzeństwa, które bardzo kocham. Nasi rodzice wychowali nas na dobrych ludzi, a sami poświęcili nam całe życie i całe swoje serca. Niezmiernie ich kochamy, a ostatnio mamy możliwość trochę odwdzięczyć się im za ich miłość i poświęcenie za te wszystkie minione lata.

Najlepsza balustrada dla starszych ludzi

metalowe balustrady nierdzewne ze świętokrzyskiegoNasi rodzice nigdy nie dbali zbyt mocno o sprawy materialne. Gdy popsuła się drewniana balustrada schodowa w naszym rodzinnym domu, tato przysztukował kawałek, by nie wydawać pieniędzy, które miały iść na kolonie wnuka. Gdy w balustradzie wypadł kolejny szczebel, tata znów go zreperował, ale czuliśmy, że po tylu latach, jako dzieci, powinniśmy wnieść coś do tego domu. Generalny remont schodów. Oczywiście bez wiedzy rodziców. Oni pojadą do sanatorium, my zrobimy schody, oni wrócą i się ucieszą. Na pewno odpadały drewniane, z tym zgadzaliśmy się wszyscy. Więc może metalowe? Metalowa nierdzewna balustrada nie wymaga konserwacji, tak jak te zwykłe drewniane czy aluminiowe lub ze stali czarnej. To był ogromny plus. Stal nierdzewna wygląda pięknie – to jej plus kolejny. Balustrady metalowe z wypełnieniem szklanym są urocze, ale niekoniecznie bezpieczne dla starszych ludzi. Musieliśmy jednak też pomyśleć o tym, że schody mają podobać się im, a nie nam. Wpisałam parę słów w sieci i zaczęłam przeglądać metalowe balustrady nierdzewne ze świętokrzyskiego. Podzieliłam się wynikami z rodzeństwem. Metalowa balustrada mogła mieć drewnianą poręcz, co tato bardzo lubił. A stopnie z kamienia, co lubiła mama. Metal i kamień czyszczą się łatwo.

Metal nierdzewny, dobre drewno i kamień są bardzo wytrzymałe – wyszła nam więc konstrukcja idealna. Łatwa w utrzymaniu, estetyczna i bardzo trwała. Nie myliliśmy się co do ich reakcji. Chęć protestu została przezwyciężona przez zachwyt!