Sztuczne ognie będą elementem wesela

Nie spodziewałam się, że przygotowania do wesela, w dodatku nie do swojego, mogą kosztować tyle emocji. Mam obecnie okazje pomagać mojej najlepszej przyjaciółce w organizacji jej ślubu. Obie jesteśmy perfekcjonistkami, więc dbamy o dopracowanie każdego szczegółu. Ostatnio ktoś nam podpowiedział, że doskonałym urozmaiceniem imprezy może być pokaz sztucznych ogni.

Wesele rozpocznie pokaz sztucznych ogni

niedrogie sztuczne ognie na weseleCo prawda do mojego wesela jeszcze daleka droga, jednak moja najlepsza przyjaciółka wychodzi za mąż już za pół roku. Pomagam jej w organizacji zarówno ślubu, jak i wesela. Obecnie jesteśmy na etapie ustalania scenariusza, a konkretniej oprawy ślubu oraz przyjęcia. Chcemy, aby było to wyjątkowe wydarzenie, więc szykujemy ile się da atrakcji dla gości. Ktoś mi niedawno podpowiedział, że można nawet załatwić niedrogie sztuczne ognie na wesele, które puszcza się zazwyczaj około północy. Stwierdziłyśmy jednak zgodnie, że sztuczne ognie rozświetlą niebo zaraz po przyjeździe pary młodej z kościoła. Ślub odbywać się będzie bowiem późną jesienią i w momencie przejazdu na salę weselną będzie już ciemno. Cały pokaz będzie trwał aż piętnaście minut. Będzie miał specjalnie przygotowaną oprawę muzyczną. Wszystko przygotowane będzie prze profesjonalnych pirotechników, z którymi miałyśmy okazje się spotkać, aby omówić szczegóły. Fakt, iż sztuczne ognie uatrakcyjnią wesele trzymany jest w ścisłej tajemnicy. Liczymy na to, że goście będąc zaskoczeni, a dzięki temu jeszcze bardziej zachwyceni.

Pomagam w ostatnich miesiącach w przygotowaniach do ślubu mojej przyjaciółki. Razem wymyśliłyśmy mnóstwo atrakcji, które będą niezapomniane dla gości. Między innymi na przyjazd młodej pary na sale weselną, niebo rozświetli profesjonalny pokaz sztucznych ogni.