Szukamy najlepszych spinek do mankietów

Przygotowania do ślubu to gorączkowy czas. Oprócz organizacji wesela, która sama w sonie zajmuje mnóstwo czasu i energii, Młodzi muszą jeszcze zadbać o swój wygląd. Panny Młode przymierzają często dziesiątki sukien, zanim znajdą te jedyną. A Panowie Młodzi? Szukają garnituru i dodatków.

Pinki ślubne – czyli jakie?

najlepsze spinki ślubne do mankietówZdecydowanie panowie mają łatwiejsze zadanie, jeśli chodzi o wybór weselnej kreacji. Najczęściej decydują się na garnitur w stonowanych kolorach, muszą też dopasować buty i koszulę. Jednak często przy tym zapominają o detalach, które mogą dodać ich wyglądowi odrobinę charakteru i swoistego sznytu. Tutaj co najwyżej decydują się na muchę (czasami kolorową lub zdobioną szalonymi wzorami) zamiast krawata. Jednak warto pamiętać też o spinkach. Jakie są najlepsze spinki ślubne do mankietów? Przede wszystkim pasujące do Pana Młodego. Większość stawia na klasykę, i jest to zawsze dobry wybór. Wtedy wybierane są spinki kwadratowe lub okrągłe. Mogą być one oczywiście zdobione, np. oczkiem w konkretnym kolorze. Czasami mają one bardziej wysublimowane wzory, przypominające portugalskie azulejos, mozaiki, witraże czy tez grawerowane zdobienia roślinne. Oczywiście, na rynku znajdziemy też spinki w najróżniejszych kształtach. Talia kart, samochód, butelka whisky, gitara – znajdzie się wszystko. Ten typ jest o tyle ciekawe, że pozwala Panu Młodemu na zalezienie spinek, które np. będą odzwierciedlały jego hobby.

Detale są najczęściej drobnymi dodatkami, acz bardzo znacznymi. Warto o nich pamiętać, bo przecież tak naprawę to one budują charakter całej stylizacji i nadają jej indywidualności. Nie zapominajmy więc o akcesoriach – także takich, które w pewnym sensie nas opisują czy pokazują co lubimy. Dzięki nim będziemy się dobrze czuć i jeszcze lepiej bawić.