Szukanie kancelarii do obsługi prawnej

Prowadzę bardzo dużą firmę, która sprzedaje różnego rodzaju meble. Mam bardzo dużo kontrahentów z zagranicy. Zakupy opierają się na kilkumilionowych transakcjach. Bardzo potrzebny mi jest jakiś prawnik, który będzie sprawował pieczę nad aspektami prawnymi. 

Znalezienie kancelarii do obsługi prawnej

obsługa prawna gorzów wielkopolskiOczywiście istotne jest dla mnie to, by mieć stały kontakt z prawnikiem. Musi on być dla mnie na wyłączność. Potrzebna mi jest zatem kompleksowa obsługa prawna gorzów wielkopolski jest miastem, w którym jest dużo różnych kancelarii prawnych. Mam nadzieję, że znajdę tutaj coś profesjonalnego. Zadzwoniłam do kilku kancelarii, ale w każdej z nich nie było wolnego prawnika, który mógłby na stałe zajmować się moimi sprawami z zakresu prawa. Mój brat podsunął mi jeszcze jeden kontakt do kancelarii prawnej. Zadzwoniłam tam i okazało o się, że ta kancelaria chętnie zajmie się obsługą prawną mojej firmy. Bardzo się ucieszyłam. Spotkałam się z prawnikiem i wszystko dokładnie omówiliśmy. Ustaliliśmy zgodnie wszelkie warunki współpracy. Na sam koniec podpisaliśmy stosowną umowę na świadczenie obsługi prawnej. Teraz jestem już o wiele bardziej spokojna. Wiem, że ktoś będzie czuwał nad moimi sprawami pod względem prawnym. Najważniejsze jest to, by razem ze mną omawiał warunki zawieranych umów z kontrahentami. Będzie mnie również reprezentował w przypadku jakiejś sprawy sądowej. Koszty takiej obsługi nie należą do najniższych, ale mnie i moją firmę na to jak najbardziej stać.

Minęły już trzy miesiące odkąd mam zapewnioną obsługę prawną. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Nawet skorzystałam już z usług mojego prawnika i muszę przyznać, że podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie. Nie żałuję, że podpisałam tę umowę akurat z tym konkretnym prawnikiem.