Szukanie szkoleń internetowych

Jestem dyrektorką szkoły. Mam wielkie uznanie zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Bardzo zależy mi na tym, aby grono pedagogiczne było dobrze wykwalifikowane. Staram się szukać dla nich odpowiednich szkoleń, tak by mogli podnosić swoje kwalifikacje. Idę im na rękę i szukam dla nich takich internetowych.

Znalezienie szkoleń internetowych

popularne szkolenia online dla nauczycieliMuszę teraz poszukać dobrych i ciekawych szkoleń, tak by nauczyciele mogli później powiedzieć, że wynieśli z niego pożyteczną wiedzę. Zaczęłam więc przeszukiwać Internet i wpisałam w wyszukiwarce: popularne szkolenia online dla nauczycieli. Znalazłam kilka ciekawych, dotyczących postepowania z agresywnymi uczniami, a także praca z uczniami z niepełnosprawnościami. W naszej szkole jest bardzo dużo dzieci z orzeczeniami, więc takiego typu szkolenie będzie bardzo potrzebne. Nauczyciele zgłaszali już chęć uczestnictwa. Bardzo mnie to cieszy. Sama również poszukam dla siebie jakiegoś ciekawego szkolenia. Może też uda mi się coś znaleźć. W końcu nauki nigdy dość. Planuję poszukać tez takiego szkolenia, by nauczyciele mogli je obejrzeć na Radzie Pedagogicznej. W ten sposób za jednym razem przeszkolone zostanie całe grono. Koszt szkoleń online nie jest wysoki, co bardziej motywuje mnie do tego, by zapisywać na nie swoich nauczycieli. Oni również zgłaszają chęć zapisów. Cieszę się, że można odbyć szkolenie online i nie trzeba nigdzie jeździć i wydawać pieniędzy na dojazdy.

Szkolenia zawsze były ważnym punktem działania naszej szkoły. Nauczyciel, który ciągle podnosi swoje kwalifikacje, staje się pracownikiem bardziej wartościowym, gdyż ma większą wiedzę od innych. W mojej szkole wszyscy nauczyciele chętnie się szkolą, więc mam bardzo dobrze wykwalifikowane grono pedagogiczne. To jest największy atut naszej szkoły.