filmy reklamowe

Urlop i filmy reklamowe

W końcu urlop. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem tyle wolnego. Już potrzebuję odpocząć, bo nie wyrabiam. Pojechałem z kuzynem do Płocka, pewnie wyda się wam to dziwne miejsce na urlop ale mam dość wsi.

Filmy reklamowe i atrakcyjne panie

filmy reklamoweMieszkam tam i pracuję, więc codziennie widuję pola, lasy. Krowy, ciągniki. Marzyłem zawsze o wielkim mieście i urlop tam był idealny. Już przy samym wjeździe do miasta stały wielkie spoty reklamowe zapraszające na depilację, paznokcie i inne takie dziwactwa. Po co komu iść do manikiurzystki z paznokciami? Sami nie potrafią obciąć? Kawałek dalej gdzieś na budynku były pokazywane filmy reklamowe, na których tańczyły dziewczyny w bikini, to akurat rozumiem, zawsze miło popatrzeć. Ładne, zgrabne, tego potrzeba zmęczonemu oku. Nawet nie wiem czego dotyczył ten film promocyjny, ponieważ skupiłem się tylko na urodzie modelek. Kuzyn nagle zerwał się z miejsca krzycząc: Patrz, patrz co to? Chyba na nogi postawił cały autokar, bo ludzie zaczęli wyglądać przez okno z zaciekawieniem. Elegancki Pan, który siedział przed nami ze spokojem powiedział, że to video marketing modny ostatnio w tym mieście i można zobaczyć coraz więcej tego w tym miejscu. No proszę, jak to wszystko się rozwija.

Facet, który siedział przed nami to chyba specjalizował się w takiej tematyce, ponieważ zaczął się rozkręcać i opowiadać nam jak to kędyś był w firmie, która robiła filmy korporacyjne i on się zna na tym i wszystko na ten temat wie. Nie chciało mi się go słuchać. Byłem zmęczony podróżą, chciałem odpocząć.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *