Weselna niespodzianka dla przyjaciółki

Moja przyjaciółka za miesiąc wychodzi za mąż. Wszystko ma już dopięte na ostatni guzik. Razem z dziewczynami jesteśmy druhnami. Jutro idziemy na ostatnią przymiarkę naszych sukienek. Mamy założyć piękne, długie, jasnoróżowe sukienki na ramiączkach.

Fotobudka – idealny pomysł na weselną atrakcję

popularna fotobudka na wesele z BielskaIch kolor będzie zgrany z kolorem dekoracji na sali weselnej. Ślub oraz wesele odbędą się w pięknym dworku nad jeziorem. Ślub odbędzie się w specjalnej altance znajdującej się wśród drzew nad brzegiem jeziora. Chyba nie widziałam bardziej romantycznego i magicznego miejsca. Chociaż zakup prezentów mamy już ustalony razem z pozostałymi druhnami postanowiłyśmy zrobić naszej przyjaciółce jakiś nieplanowany prezent, którego się nie spodziewa. Po burzliwych naradach wymyśliłyśmy jaką niespodziankę zrobimy. Popularna fotobudka na wesele z Bielska będzie idealnym pomysłem. Śmieszne, niekonwencjonalne zdjęcia wykonane w takiej fotobudce gwarantują zabawne wspomnienia oraz fajną pamiątką z wesela zarówno dla gości jak i Państwa Młodych. Zanim wejdziemy zrobić sobie zdjęcie możemy skorzystać z szeregu akcesoriów i gadżetów dzięki którym nasze zdjęcia będą jeszcze zabawniejsze. Zrobione fotografie są od razu drukowane. W fotobudce możemy zrobić nielimitowaną liczbę zdjęć. Razem z dziewczynami sądzimy, że będzie to naprawdę trafiony prezent a nasza przyjaciółka na pewno się go nie spodziewa. Następnego dnia zamówiłam fotobudkę aby była dostępna tego konkretnego dnia.

Firma przywiezie ją na miejsce a wyznaczony asystent będzie obsługiwał urządzenie. Już nie możemy się doczekać reakcji naszej przyjaciółki jak zobaczy naszą niespodziankę. Mamy nadzieję, że wszyscy goście skorzystają z możliwości zrobienia sobie zabawnych, wspólnych zdjęć. A nic tak nie integruje na weselu jak świetna zabawa.