drzwi szklane

Wnętrza w najlepszym stylu z drzwiami szklanymi

Od prawie dwudziestu lat prowadzę wysokiej klasy hotel w centrum dużego miasta. Moi goście cenią sobie najwyższą jakość oferowanych usług. Nie są to nigdy osoby narzekające na brak pieniędzy.

Drzwi szklane do hotelu

drzwi szklaneOferujemy usługi na najwyższym poziomie- ryby z własnego połowu, owoce z własnych sadów, samodzielnie wypiekamy chleb. Staramy się zapewnić naszym gościom wszystko, co najlepsze. Chęć utrzymania hotelu jako obiektu nowoczesnego wiąże się jednak z częstymi remontami- aby nadążyć za zmieniającymi się nieustannie tendencjami w modzie. Ostatnie lata obfitowały w nowości. Kilka lat temu niezastąpione w większości ośrodków takich, jak mój stały się drzwi szklane. Oczywiście do ich produkcji potrzebne było szkło hartowane na wymiar. Podpisałem więc umowę z hutą szkła, gdyż potrzebowałem hurtowych ilości, aby wyposażyć w nie sporych rozmiarów budynek. Wtedy nie spodziewałem się jeszcze, jak wiele razy skorzystam jeszcze z jej usług. Zaledwie kilka tygodni później zamawiałem niezbędne moim gościom udogodnienie. Lustra na wymiar dopasować miały się idealni do wystroju każdego pokoju. Zainwestowaliśmy także w popularne już w Polsce zimowe ogrody. Są to zabudowy szklane tworzące coś na wzór oszklonego ze wszystkich stron tarasu zewnętrznego. Zapewnia to naszym gościom możliwość spędzania czasu w komfortowym, ogrzanym pomieszczeniu przy jednoczesnym obserwowaniu bajecznego ogrodu oraz majaczących w tle gór. Jednak najwspanialszym, innowacyjnym odkryciem ostatnich lat okazały się dla mnie dekory typu lacobel (czyli w specjalny sposób preparowane szkło hartowane na wymiar wzmacniane folią polimerową). Dzięki temu wynalazkowi w bajeczny sposób nadałem nowy blask większości pokoi w moim hotelu osiągając jednocześnie efekt niezwykłej nowoczesności, którą tak cenię. Wszystkich zainteresowanych obecnym wyglądem wnętrz zapraszam do osobistej wizyty oraz oceny.

Z pewnością nawet najbardziej wymagający gość nie będzie rozczarowany, jeśli podczas delegacji, czy urlopu zatrzyma się w jednym z oferowanych przeze mnie zjawiskowych apartamentów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *