Współpraca z drukarnią wielkoformatową

 

Każda firma korzysta z usług drukarni. W chwili obecnej wybór na rynku jest naprawdę szeroki. Schody zaczynają się dopiero w momencie gdy do zrealizowania mamy jakieś niestandardowe zlecenie. W takim przypadku grono potencjalnych kontrahentów się zawęża.

Nowa ścieżka rozwoju projekty wielkoformatowe

druk wielkoformatowy - warszawaNajlepiej zawczasu wybrać odpowiedniego podwykonawce, który będzie w stanie wykonać cały wachlarz usług wpisanych w jego portfolio. Jeśli chodzi o druk wielkoformatowy – warszawa różnego typu: wizytówki, kalendarze, zaproszenia itp. firma, w której pracuje nigdy nie miała problemów ze znalezieniem odpowiedniego kontrahenta. Ostatnio coraz częściej otrzymujemy zapytania ofertowe na wykonanie różnych niestandardowych projektów. Jak na porządną firmę graficzną przystało widząc odpowiednią niszę oraz popyt chcemy zapewnić podaż. Problem polega na tym, że kontrahenci, którzy są zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy wymagają projektów, które byłyby wykonywane w dużych wymiarach. Niestety jako firma tworzymy jedynie projekty – nie prowadzimy druku na miejscu. Kontrahenci są jednak zainteresowani rozwiązaniem kompleksowym – nie chcą tworzyć projektu w jednej firmie a drukować gdzie indziej. W takim przypadku byliśmy zmuszeni poszukać firmy, która zapewni nam rozwiązanie następującego problemu: druk wielkoformatowy – warszawa. Rozpoczęliśmy poszukiwania podwykonawcy, który w połączeniu ze świadczonymi przez nas usługami zapewniłby zapewnienie podaży na popyt wykreowany przez naszych nowych klientów. Po kilku telefonach udało się umówić z przedstawicielem firmy, która specjalizuje się w druku wielkoformatowym.

Na spotkaniu zostały omówione wszystkie interesujące nas aspekty a w szczególności terminy realizacji, płatności oraz formy dostawy gotowego produktu. Po ustaleniach przystąpiliśmy do podpisania umowy, która stała się dla naszej firmy nowa ścieżką rozwoju. Zapewniliśmy naszym klientom kompleksową usługę realizowaną w jednym miejscu.