Wybrałam z koleżanką idealne meble dla prezesa

Moja koleżanka poprosiła mnie o pomoc. Jestem architektem wnętrz i zajmuję się wystrojem zarówno firm jak i mieszkań czy domów. Koleżanka dostała zadanie aby wybrać odpowiednie meble do gabinetu swojego prezesa. Ma wolną rękę ale meble muszą być dobrej jakości. 

Pomagam w wyborze mebli do gabinetu

stylowe meble gabinetowe na zamówieniePostanowiłam oczywiście pomóc Monice. Wiem, że jej szef ma bardzo dobry gust i meble do gabinetu musza być klasyczne i bardzo eleganckie. Wiedziałam czym firma się zajmuje i chciałam meble dobrać do pozycji prezesa. Poleciłam koleżance dwie firmy, które zajmują się produkcją bardzo wysokiej jakości mebli gabinetowych. Ceny były różne. Niektóre meble kosztowały mniej, niektóre więcej ale wszystkie były produkowane z dobrych materiałów, które są wyjątkowo trwałe. Stylowe meble gabinetowe na zamówienie są chętnie wybierane przez wiele firm. Meble, które można zaprojektować są bardziej luksusowe. Nie są pospolite i nie znajdują się na pewno w każdym biurze. Koleżanka powiedziała mi jakie życzenia miał jej prezes. Powiedział co musi na pewno się w gabinecie pojawić. Razem wybrałyśmy idealny projekt i udałyśmy się do producenta, na którego w ostateczności się zdecydowałyśmy. Producent zapewnił nam szybki termin realizacji zamówionych mebli. Meble gabinetowe zostały wykonane zgodnie z naszym zamówieniem. Wszystkie szafki i biurko były piękne. Meble ślicznie się prezentowały już w biurze prezesa mojej koleżanki. Bardzo się cieszę, że udało nam się sprawnie wykonać to zlecenie. Prezesowi meble się bardzo spodobały.

Moja koleżanka dzięki temu zleceniu dostała podwyżkę. Szef pochwalił ją za sprawne działanie i nowoczesne podejście do tematu. Jego meble są bardzo stylowe i idealnie pasują do charakteru pracy. Ja cieszę się, że moja wiedza kolejny raz się sprawdziła.