Wykonuję alpinistyczną wycinkę drzew

 

Prowadzę własną działalność od kilku lat i zatrudniam kilka zaufanych osób. Zajmuję się wycinką drzew i nie ukrywam, jest w tej branży bardzo dużo zleceń. Ostatnio zwłaszcza mamy dość gorący okres i dużo pracujemy na terenie całego miasta.

Wiele osób jest zainteresowanych alpinistyczną wycinką drzew

alpinistyczna wycinka drzew w KnurowieU mnie w firmie oferowana jest alpinistyczna wycinka drzew w Knurowie i wiem, że jako jeden z niewielu przedsiębiorców oferuję takie usługi. Od samego początku się tym interesowałem i wiedziałem, że warto. Bardzo często jest zamawiana alpinistyczna wycinka drzew w Knurowie i wtedy do pracy wysyłam swoich najlepszych pracowników. Zwykłą wycinką czy przycinaniem drzew także się zajmujemy, ale do tego typu zadań wysyłam zupełnie innych ludzi. Na dzisiaj mamy zaplanowany wyjazd do jednego z klientów, którego zainteresowała nasza alpinistyczna wycinka drzew w Knurowie. Na terenie firmy ma bardzo wysokie drzewa, których chce się pozbyć. Stwarzają one zagrożenie, ponieważ znajdują się na parkingu samochodowym. Przyjeżdża do niego wielu klientów i nie chce ryzykować, że coś się wydarzy. Wysłałem do niego Sławomira i Maksymiliana. Chłopaki są najlepsi i wiem, że sprawnie zostanie przez nich wykonana alpinistyczna wycinka drzew w Knurowie u tego klienta. Ja sam także bardzo często jeżdżę na takie zlecenia, ale dzisiaj miałem mnóstwo pracy papierkowej. Zbliżał się okres rozliczeń i musiałem się wszystkim zająć. Chłopaki na bieżąco informowali mnie o postępach i jak zawsze byłem z nich zadowolony.

Chyba dam im podwyżkę, ponieważ na prawdę się starają i dają z siebie wszystko. Zawsze jak gdzieś ich wysłałem na wycinkę to klienci byli bardzo zadowoleni. To największy argument, który potwierdza, że takie podwyżki zdecydowanie im się należą.