Wynajęłam detektywa w Katowicach

Mój mąż ostatnimi czasy miał dużo wyjazdów służbowych do Katowic. Było to dla mnie dziwne, bo do tej pory jego firma nie inwestowała w tej okolicy. Mąż niby narzekał na każdy wyjazd, niby próbował rozmawiać z szefem, żeby wysyłali kogoś innego, ale przeczuwałam, że coś tu jest nie tak. Mąż niby narzekał, ale w zasadzie wyglądał na zadowolonego z tych wyjazdów.

Szukałam polecanych usług detektywistycznych

polecane usługi detektywistyczne w KatowicachNie chciałam wynajmować nikogo na miejscu, bo bałam się, że małżonek zorientuje się, że jest śledzony. Poza tym kilka razy śledziłam go w drodze do pracy, a nawet wyczekiwałam pod jego biurem i nigdy nic nie zauważyłam. Do Katowic chciałam wysłać za nim prawdziwego specjalistę, detektywa który da mi niepodważalne dowody na winę lub niewinność męża. Znalazłam ogłoszenie o treści polecane usługi detektywistyczne w Katowicach. Zaczęłam przeglądać opinię o biurze i detektywach tam pracujących. Klienci pisali w nich, że biuro jest bardzo fachowe i szybko otrzymali rozwiązania swoich spraw. Powtarzało się szczególnie nazwisko jednego detektywa. Sama firma istniała na rynku już wiele lat i nawet brali udział w rozwiązywaniu wielu szeroko nagłaśnianych spraw i współpracowali z policją. Zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Zadzwoniła pod podany numer telefonu i umówiłam się na spotkanie z detektywem, który był najczęściej polecanym wśród opinii internautów. Po spotkaniu nie musiałam długo czekać na efekty jego pracy.

Już dwa tygodnie później dostałam od niego niezbite dowody na zdradę męża. Nie miał on żadnych firmowych interesów w tej okolicy. Po prostu jeździł tam do swojej kochanki, z którą miał dziecko. Mimo, że musiałam włożyć trochę wysiłku w to, żeby umówić się z detektywem, którego biuro znajdowało się kilkadziesiąt kilometrów od mojego domu, było warto. Sama wystawiłam pozytywną opinię tej firmie.