zabiegi na cellulit

Zabiegi na cellulit mi pomogły

Mimo iż nigdy nie miałam problem z nadwagą to zawsze miałam problem z cellulitem. Wiele osób uważa, ze osoby szczupłe nie mają z nim problemów ale to nieprawda.

W Lublinie mają zabiegi na cellulit

zabiegi na cellulitPróbowałam już dosłownie wszystkich kremów, balsamów i innych, jakie znalazłam w aptece i w sklepach drogeryjnych. Nic nie działało. Kupiłam nawet za granicą jakiś drogi krem z wyciągami z egzotycznych roślin, ale to też były tylko pieniądze wydane w błoto, tak jak poprzednio. Uznałam już, że nic mi nie jest w stanie pomóc. Odchudzanie nie wchodziło w grę, bo byłam szczupła i nie było mi ono potrzebne. Nie da się też tego usunąć bez operacji, a to też mi nie odpowiadało. Przeczytałam gdzieś, że zabiegi wyszczuplające często maja także działanie antycellulitowe. Nie byłam co to tego przekonana. Niby wiele było opinii pozytywnych, ale ja wcale nie zamierzałam chudnąć, a pozbyć się tylko cellulitu. Poszukałam różnych gabinetów kosmetycznych w Lublinie, żeby wiedzieć czy nie mają czegoś w swojej ofercie. Okazało się, że mają one zabiegi odchudzające Lublin. Kiedyś już na jakieś poszłam, ale mi się nie podobało, bo były zbyt drogie, a rezultaty spektakularne nie były. W końcu stanęło na tym, ze jedne co mi może pomóc to endermologia. To też rodzaj zabiegów na cellulit, choć wspomaga także odchudzanie. Jednak najważniejsze było dla mnie, że będzie ona skuteczna. Tak faktycznie było.

Dostałam nawet próbkę kremy po zabiegu, którym mam się smarować, żeby efekty były jeszcze lepsze i pojawiły się szybciej. Stosowałam się do zaleceń i byłam z tego bardzo zadowolona. Mój cellulit zniknął, a ja czułam się o wiele lepiej. Dobrze, że zabiegi na cellulit mi pomogły.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *