rurki intubacyjne

Zakup rurki intubacyjnej

Pracuję w szpitalu. Co prawda nie mam styczności z pacjentami, ponieważ zajmuję się robieniem zamówień narzędzi i potrzebnego sprzętu do szpitala. Zauważyłam, że na magazynie jest coraz mniej rurek intubacyjnych. Muszę zatem zakupić je, by nie było braków.

Wybór rurki intubacyjnej

rurki intubacyjneŻadna operacja nie obędzie się bez tego ważnego narzędzia. Jest ono potrzebne po to, by podczas operacji, gdy pacjent jest pod narkozą mógł swobodnie oddychać. Rurkę usuwa się dopiero, gdy pacjent się wybudzi, lub gdy jest możliwość, by sam oddychał. Nie można jej wyciągnąć szybciej, ze względu na to, że pacjent po prostu mógłby się udusić, lub zapaść w śpiączkę. Muszę teraz zakupić dobre rurki intubacyjne. Odpowiednia rurka do intubacji musi być wykonana z najlepszej jakości materiału. Samego zakupu dokonuję w medycznej hurtowni. Tam robię zakupy już od kilku lat. Zawsze jesteśmy zadowoleni z tej hurtowni. Postanowiłam najpierw zadzwonić tam i zapytać się, czy mają te rurki. Okazało się, ze mają je na stanie. Problem pojawiłby się, gdyby ich nie mieli. U nas też już powoli się kończą. Musiałabym zaczekać tydzień, aż hurtownia je sprowadzi. Wtedy to my mielibyśmy problem podczas operacji. Ta rurka intubacyjna musi być koniecznie włożona do ust pacjenta, by mógł swobodnie oddychać. Na szczęście są te rurki, wiec mogłam wybrać te najbardziej odpowiednie. Zakupiłam sto sztuk. Wystarczy nam na kilka miesięcy. Teraz wystarczy zaczekać, aż je przywiozą.

Po dwóch dniach rurki intubacyjne były już w naszym szpitalu. Udało się je zakupić, zanim poprzednie zeszły ze stanu magazynu. Muszę na bieżąco pilnować, czy nie ma jakiś barków w magazynie. Te mogłyby spowodować zaprzestanie operacji na kilka dni, co byłoby wielkim utrudnieniem w prowadzeniu szpitala.

Więcej informacji znajdziesz na www.glowackivet.pl!