żłobek w Krakowie

Założyłam własny żłobek w Krakowie

Kiedy urodziłam swoje pierwsze dziecko to miałam duże trudności ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla nich. Zależało mi na tym, żeby po urlopie macierzyńskim wrócić jak najszybciej do pracy.

Było ciężko znaleźć żłobek w Krakowie

żłobek w KrakowieNiestety, moi teściowie i rodzice nie mieszkali blisko nas, więc nie mogli się się opiekować naszym maluchem. Jak sprawdziłam ceny za opiekę nad dziećmi jakie chciały opiekunki to były to dla mnie zdecydowanie zbyt wysokie kwoty. Większość ze środków finansowych jakie mieliśmy poszłam na zakup mebelków, zabawek, ubranek i pieluszek. Nie chciałam wydawać teraz jeszcze więcej. Żłobek w Krakowie też było ciężko znaleźć. W końcu zostałam jakiś czas z dzieckiem w domu, a potem oddawałam go do innego żłobka. Tym razem wybrałam prywatny żłobek. Jednak pomyślałam wtedy o tym, że sama mogłabym założyć taki żłobek. Tym sposobem nadal bym mogła i pracować i zajmować się maluchem, a przy okazji pomóc też innym kobietom, które też mają trudności ze znalezieniem miejsca dla swojego bobasa. To było idealne rozwiązanie moich problemów. Na krótko wróciłam do starej pracy, ale już układałam w myślach swój biznesplan. Potem postarałam się o dotacje na żłobki prywatne od miasta, a potem zacznę własny biznes. Dzięki temu było mi o wiele łatwiej.

Mogłam prowadzić placówkę we własnym domu, bo miałam wystarczająco dużo miejsca, a do tego miałam już doświadczenie z maluchami. Dostawały one razem z moim bobasem. Tym sposobem w Krakowie powstał nowy żłobek prywatny, a ja prowadzę własną działalność gospodarczą.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *