Zapraszam gości do restauracji w Żninie

 

Postanowiłam zorganizować dla męża imprezę urodzinową. To miały być jego czterdzieste urodziny i chciałam, żeby przyjęcie było wyjątkowe. Zamierzałam zaprosić najbliższą rodzinę i znajomych. Na pewno nie będę nic organizowała w domu, bo to ma być niespodzianka.

Spotkanie urodzinowe w restauracji było udane

restauracja żninU nas jest świetna restauracja żnin, gdzie można zarezerwować stoliki na dużą ilość osób. Oferują tam świetne domowe jedzenie oraz można wypić lampkę dobrego wina. Wiedziałam, że mąż uwielbia to miejsce i na pewno się ucieszy, że właśnie tam odbędzie się jego przyjęcie urodzinowe. Nie powiedziałam mu, że zapraszam znajomych i rodzinę. Myślał, że sami tam pójdziemy. Pojechałam tam osobiście, by wszystko załatwić. Ta restauracja żnin jest czynna bardzo długo i wiedziałam, że bez problemu o tej porze wszystko załatwię. Rozmawiałam z kierownikiem restauracji i wyjaśniłam jak wygląda sytuacja. Na przyjęciu ma się pojawić około dziesięć osób i zarezerwowałam kilka stolików. Kierownik powiedział, że wszystkie zostaną połączone, żeby była swoboda dla wszystkich gości. Dzięki temu wszyscy będziemy mogli prowadzić wspólne rozmowy. Wybrałam z menu kilka ciekawych potraw oraz poprosiłam o tort. Ponadto, że restauracja żnin oferuje pyszne obiady to nawet na specjalne życzenie wykonują torty urodzinowe. Wszystko załatwiłam i zapłaciłam zaliczkę. Jest stosunkowo tanio w tym miejscu i warto przyjść tutaj z rodziną. Wszystkich poinformowałam o rezerwacji o godzinie, na którą mają przybyć na miejsce.

Mężowi niespodzianka bardzo się spodobała i był zaskoczony. Nie spodziewał się, że tyle osób pojawi się na jego urodzinach. Jedzenie wszystkim smakowało a kelner podał nam chyba najlepsze wino z karty. Wcześniej nigdy nie piłam tak dobrego.