wyjazdy językowe

Zastanawiam się nas wyjazdami językowymi

Języków obcych uczyłam się w szkole i później to już nie miałam z tym styczności. W pracy posługiwanie się obcym językiem nie jest potrzebne. W wakacje zazwyczaj nie mam żadnych planów i większość czasu spędzam w domu.

Wyjazdy językowe są ciekawe

wyjazdy językoweRaz byłam w nowym jorku, ale to było już dawno. Pomyślałam, że warto odświeżyć sobie języki obce i w tym roku może wyjadę na jakiś obóz językowy za granicę. Byłaby to doskonała forma spędzenia urlopu a na pewno takie obozy językowe pomogą mi odświeżyć wiedzę. Postanowiłam poważnie rozważyć tę możliwość i nawet zaczęłam szukać jakichś ofert w internecie. Dostępne są różne obozy językowe i można wybrać dowolny język. Mnie przede wszystkim interesuje francuskie we Francji, ponieważ z tym językiem nie mam już w ogóle styczności. W wakacje są również organizowane takie polecane wyjazdy językowe i wiem, że bez problemu znajdę dla siebie coś ciekawego. Znalazłam jeszcze interesujące kursy angielskiego w Anglii, jednak nie starczy mi czasu w tym roku, więc ten obóz językowy przełożę na przyszły rok. W internecie znalazłam mnóstwo ofert na obozy językowe i postanowiłam wybrać francuski we Francji, żeby podszkolić się odpowiednio. Wystosowałam zapytanie o ofertę na obóz językowy i czekałam na odpowiedź. Terminy były na lipiec co mi odpowiadało, bo właśnie w tym okresie planowałam wziąć dwa tygodnie urlopu. Na odpowiedź nie czekałam długo, bo już następnego dnia otrzymałam kompleksową odpowiedź. Francuski we Francji nie kosztuje wcale tak dużo jak się spodziewałam i bez problemu mogę sobie pozwolić na taki wydatek.

Zapisałam się od razu na drugi termin, który przypada na lipiec. Dobrze, że wzięłam pod uwagę wyjazdy językowe, ponieważ dzięki temu spędzę naprawdę fajnie urlop w tym roku. Poznam pewnie też dużo ciekawych ludzi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *