Zastosowanie lipolizy iniekcyjnej w odchudzaniu

Nie każdy ma tyle wolnego czasu, by regularnie uprawiać ćwiczenia fizyczne i do tego przygotowywać zdrowe posiłki. Są też osoby, które pomimo włożonego wysiłku nie tracą kilogramów. Czy zatem istnieją inne metody, które mogą pomóc w walce z odchudzaniem?

Pomoc medycyny estetycznej w walce z odchudzaniem

odchudzanie - KatowiceZ odsieczą przychodzi medycyna estetyczna, która jest obecnie bardzo rozwinięta. Proponuje ona wiele różnych zabiegów, dzięki którym możliwe jest zrzucenie kilogramów. Wśród tych zabiegów największą popularnością cieszy się I-lipo. Jest to zabieg, w których wykorzystuje się proces lipolizy. Zabieg wcale nie jest bardzo inwazyjny. Lipoliza iniekcyjna pozwala pozbyć się tłuszczu z uciążliwych miejsc. Lipoliza ma za zadanie pozbyć się tłuszczu, który znajduje się bezpośrednio pod skórą. Bardzo trudno usunąć taki tłuszcz dietą lub samymi ćwiczeniami fizycznymi – jest to praktycznie niemożliwe. Dlatego nowoczesne odchudzanie – Katowice to właśnie odchudzanie przy pomocy lipolizy iniekcyjnej. W trakcie zabiegu wprowadza się do tkanki tłuszczowej enzymy lipolityczne. Zadaniem tych enzymów jest powolne rozkładanie tkanki tłuszczowej. Tkanka ta jest niszczona, a jej resztki trafiają do krwiobiegu. Wraz z krwią pozostałości tłuszczu podskórnego przepływają do wątroby, gdzie są metabolizowane i wydalane z organizmu. Lipoliza iniekcyjna nadaje się do usuwania tłuszczu z miejsc trudnych.

Można wybierać takie części ciała jak boczki, ramiona, uda, brzuch. Są to miejsca newralgiczne, z których pozbycie się tłuszczu albo zajmuje dużo czasu albo jest w ogóle niemożliwe. Lipoliza pozwala też usuwać tłuszcz z miejsc głębiej położonych. Po zabiegu można odczuwać dyskomfort w miejscach wkłucia, może też dojść do lekkiego obrzęku, ale to mija po kilku dniach. Następnie z dnia na dzień eliminowany jest tłuszcz.