Zawsze interesowałam się architekturą

Trzy dni temu miałam urodziny. Skończyłam osiemnaście lat. Rodzice zrobili mi fajną urodzinową imprezę. Zaprosili moich najlepszych znajomych i rodzinę. Bawiliśmy się wspólnie w restauracji z muzyką i pysznym jedzeniem. Dostałam sporo fajnych prezentów, które bardzo mi się podobał. Najbardziej spodobał mi się prezent od moich znajomych., wszyscy złożyli się dla mnie na kurs z projektowania wnętrz. 

Szkolenie z architektury bardzo mi się spodobało

architektura wnętrz łódźMoi znajomi znali moje zainteresowania. Cieszyłam się, że trafili z prezentem. Wolałam dostać coś porządnego niż kilka nietrafionych prezentów. chociaż prezenty nie są dla mnie ważne, cieszyłam się, ze byli ze mną w trakcie urodzin i mogliśmy wspólnie je świętować. Architektura wnętrz łódź od zawsze mnie interesowała. Kurs, który dostałam był organizowany w Łodzi i trwał dwa tygodnie. Szkolenie było bardzo ciekawe. Wiele się na nim nauczyła. Już wiem, ze na pewno w przyszłości chciałabym pracować w tej branży. Podoba mi się i wiem, że nadaję się do tego. Lubię być aktywna a projektowanie wnętrz daje taką szansę. Trzeba zrobić porządny projekt dla klienta ale praca jest również w terenie. Ja dużo czytam odnośnie architektury, oglądam wiele ciekawych programów i już nawet wiem, na jakie studia będę składać papiery. Dzięki szkoleniu, które dostałam na urodziny uświadomiłam sobie, że nie chce robić nic innego. Architektura w Łodzi jest na bardzo wysokim poziomie.

Rodzice cieszą się, że nie będę na studia wyjeżdżać do innego miasta i będą mieli mnie przy sobie. Szkolenie było prowadzone popołudniami. Poznałam sporo specjalistów pracujących na co dzień w branży. Mogłam wypytać się o wszystko co mnie interesowało. Osoby te polecały tą pracę i branże i chwaliły zarobki a także możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach.